Słupki zewnętrzne z czujnikiem ruchu, to gwarancja, że światło będzie się włączać tylko w nocy lub wtedy, gdy jest ciemno. Nikt nie potrzebuje słupka oświetleniowego, który konkuruje ze słońcem.

. Czujnik zmierzchu mierzy poziom jasności. Jeśli spadnie ona poniżej określonej wartości natężenia światła, wówczas czujnik zmierzchu reaguje i uruchamia czujnik ruchu, wskutek czego słupek oświetleniowy zaczyna świecić. To bardzo przydatna funkcja. Wskazówka:czujnik zmierzchu to dobry wybór nawet w przypadku słupków oświetleniowych bez czujnika ruchu. Dzięki temu nie trzeba wieczorem ręcznie włączać oświetlenia ogrodu.

Zyskujemy na tym, między innymi oszczędność światła i naszych portfeli, ale również brak potrzeby świecenia przez całą noc.Czujniki posiadają regulację natężenia i czasu świecenia.

Słupki dostępne są w różnych kolorach i wysokościach

.

SŁUPKI OGRODOWE Z CZUJNIKIEM RUCHU

Słupki ogrodowe z czujnikiem ruchu – propozycja dla wymagających

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie słupki ogrodowe z czujnikiem ruchu. Zastosowana w nich nowoczesna technologia sprawia, że światło włącza się jedynie wtedy, gdy jest ciemno. Propozycja ta jest szczególnie polecana, gdy nie zależy Ci na ciągłym oświetleniu podjazdu lub pragniesz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Słupki ogrodowe z czujnikiem ruchu zostały wykonane z doskonalej jakości materiałów, co sprawia, że są szczególnie odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej wielkości i designie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do innych elementów dekoracyjnych znajdujących się na Twojej posesji.

Poznaj zalety działania czujnika ruchu

Oferowane przez nas modele zostały wyposażone w czujnik zmierzchu, który mierzy poziom jasności otoczenia. Jeśli będzie ona niższa niż wartość natężenia światła określona na skali, wtedy czujnik zmierzchu załącza czujnik ruchu. Konsekwencją tego jest zapalanie się lamp. Dzięki tej niezwykle przydatnej funkcji zyskasz oszczędność energii elektrycznej i pieniędzy, a lampy świecą się tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl