OPRAWY NAJAZDOWE DOGRUNTOWE to produkty, które montujemy w kostce brukowej, asfalcie, czy trawnikach i służą do podświetlania podjazdów, dróg czy chodników. Lampy są wykonane ze wzmocnionego szkła i stali, dzięki czemu możemy jeździć po oprawach nie niszcząc lamp najazdowych.
Posiadamy zarówno oprawy najazdowe do podłączenia do sieci jak i oprawy najazdowe solarne, wyposażone w panel solarny i akumulatorki do ładowania. Oprawy świecą nawet do 8 godzin.
Oprawy najazdowe muszą być wykonane w najwyższej klasie szczelności i odporności, by nie dostawała się tam para wodna i woda.
Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.

OPRAWY DOGRUNTOWE NAJAZDOWE

Oprawy dogruntowe najazdowe – przemieszczaj się bezpiecznie

Przemyślane oświetlenie zewnętrzne to jeden z priorytetów w aranżacji domu. Nie wyobrażamy sobie projektu skupionego na dodatkach, w którym zapominamy o podstawowych sprzętach. Oprawy dogruntowe najazdowe to nie tylko recepta na komfortowe przemieszczanie się, ale i sposób na bezpieczeństwo. Upadki i stłuczki nie są niczym przyjemnym. Łatwo możesz im jednak zapobiec. Oprawy dogruntowe najazdowe są produktami przeznaczonymi do montażu w kostce brukowej, asfalcie bądź innym podłożu. Ich solidne wykonanie jest gwarancją wytrzymałości, bez której oświetlenie zewnętrzne nie może się obejść.

Oprawy dogruntowe najazdowe różnego rodzaju

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego oświetlenia – oprawy dogruntowe najazdowe zostały przedstawione w osobnej kategorii. Stawiamy na produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają ciekawy efekt wizualny. Ponadto Twój zakup jest równoznaczny z dwuletnią gwarancją. Oprawy dogruntowe najazdowe dostępne są pod różnymi postaciami, co sprawi, że z łatwością wybierzesz idealny wariant dla siebie. Oświetlenie z tej kategorii to sposób na bezpieczną, komfortową, a przy tym gustowną przestrzeń wokół domu. Postaw na klasę i luksusowe rozwiązania.

Dlaczego warto postawić na oprawy dogruntowe najazdowe LED?

Właściciele większych podjazdów i dróg dojazdowych do posesji wiedzą, że często konieczne jest zastosowanie większej liczby lamp. To oznaczać może dość wysokie koszty eksploatacji. Właśnie dlatego świetnym wyborem mogą być oprawy dogruntowe najazdowe LED. Cechują się bardzo długą żywotnością, a przy tym są energooszczędne. Zapewniają niezawodną i ekonomiczną pracę. Z roku na rok zyskują na popularności.

Jakie lampy dogruntowe najazdowe znajdziesz w naszym sklepie?

Lampy dogruntowe najazdowe dostępne w naszej ofercie to produkty, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Produkowane są m.in. ze stali nierdzewnej i szkła. Są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ich stopień szczelności jest bardzo wysoki – niekiedy sięga IP67. Tego typu oświetlenie jest w pełni pyłoszczelne i odporne na krótkotrwałe zawilgocenie. Nasze oprawy dogruntowe najazdowe sprawdzają się więc nawet w naprawdę trudnych warunkach pogodowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl