KONTAKT

 

 telefon           509465238 

  

mail   shop@lampyip44.pl

 

Havit
Havit

OPRAWY NAJAZDOWE DOGRUNTOWE to produkty , które montujemy w kostce brukowej, asfalcie, czy trawnikach i służą do podświetlania podjazdów, dróg czy chodników.Lampy są wykonane ze wzmocnionego szkła i stali , dzięki czemu możemy jeździć po oprawach nie niszcząc lamp najazdowych/

Posiadamy zarówno oprawy najazdowe do podłaczenia do sieci jak i oprawy najazdowe solarne, wyposażone w panel solarny i akumulatorki do ładowania.Oprawy świecą nawet do 8 godzin.

Oprawy najazdowe muszą być wykonane w najwyższej klasie szczelności i odporności, by nie dostawała się tam para wodna i woda.

Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.

 

Oprawy dogruntowe najazdowe – przemieszczaj się bezpiecznie

Przemyślane oświetlenie zewnętrzne to jeden z priorytetów w aranżacji domu. Nie wyobrażamy sobie projektu skupionego na dodatkach, w którym zapominamy o podstawowych sprzętach. Oprawy dogruntowe najazdowe to nie tylko recepta na komfortowe przemieszczanie się, ale i sposób na bezpieczeństwo. Upadki i stłuczki nie są niczym przyjemnym. Łatwo możesz im zapobiec. Oprawy dogruntowe najazdowe są produktami przeznaczonymi do montażu w kostce brukowej, asfalcie bądź innym podłożu. Solidne wykonanie jest gwarancją wytrzymałości, bez której oświetlenie zewnętrzne nie może się obejść.

Oprawy dogruntowe najazdowe różnego rodzaju

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego oświetlenia – oprawy dogruntowe najazdowe zostały przedstawione w osobnej kategorii. Stawiamy na produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają ciekawy efekt wizualny. Ponadto Twój zakup jest równoznaczny z dwuletnią gwarancją. Oprawy dogruntowe najazdowe dostępne są pod różnymi postaciami, co sprawi, że z łatwością wybierzesz idealny wariant dla siebie. Oświetlenie z tej kategorii to sposób na bezpieczną, komfortową, a przy tym gustowną przestrzeń wokół domu. Postaw na klasę i luksusowe rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl