KONTAKT

 

 telefon           509465238 

  

mail   shop@lampyip44.pl

 

Havit
Havit

Oprawy hermetyczne są przeznaczone do oświetlenia wnętrz i hal , głównie służą do użytku w pomieszczeniach przemysłowych, które charakteryzują się dużą wilgotnością i zapyleniem – jak  sklepy, magazyny, hale przemysłowe, garaże, warsztaty czy kotłownie. Oprawy hermetyczne posiadają zintegrowane żródło światła LED lub wymienne świetlówki LED .

Cechy lamp hermetycznych to :

- odporność na dużą wilgotność i zapylenie

- niski pobór energii

- duża wydajność świetlna, długa żywotność

- brak efektu pulsowania światła w niskiej temperaturze

- możliwość wymiany świetlówek

- czas uzyskania pełnej mocy świetlnej ~1sec

OPRAWY HERMETYCZNE LED / LAMPY LED SLIM / OPRAWY AWARYJNE

Oprawy świetlówek LED i lampy LED slim – postaw na wygodę

Szukasz oświetlenia magazynu lub garażu? A może potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań do swojego wnętrza? Nasze oprawy świetlówek LED i lampy LED slim to odpowiednie artykuły dla Ciebie. Ich szeroki wybór pozwoli Ci na dopasowanie idealnego źródła światła do Twojego pomieszczenia. Oprawy i lampy, które znajdziesz w tej kategorii, cechują się wyjątkową jakością materiałów i funkcjonalnością, którą możesz wykorzystać na wiele aranżacyjnych sposobów.

LED – oszczędzaj i bądź eco-friendly

Coraz częściej decydujemy się na rozwiązania LED. Są zdecydowanie lepsze dla naszego środowiska i bardziej ekonomiczne dla portfela. Charakteryzują się żywotnością nawet 5-krotnie większą niż klasyczne żarówki – przy takim samym poborze energii. Oprawy świetlówek LED i lampy LED slim, które znajdziesz w naszej ofercie, to długie, proste w swojej konstrukcji oprawy, które z powodzeniem dopasujesz do każdego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl