SŁUPY OŚWIETLENIOWE

Funkcjonalne i estetyczne słupy oświetleniowe

Słupy oświetleniowe to punktowe źródła światła o zróżnicowanej wysokości. Umieszczane są zazwyczaj na ziemi lub są przykręcane do betonu. Dlatego cechują się dużą stabilnością. Słupy emitują jasne światło, które oświetla ścieżki, alejki czy podjazdy. Nasza oferta słupów to seria innowacyjnych konstrukcji kompozytowych, łamanych, stylizowanych czy kompozytowo-aluminiowych, jak i prostych słupów stalowych, która pozwala dobrać optymalne rozwiązania do każdej inwestycji.

Czym charakteryzują się kompozytowe słupy oświetleniowe?

Słupy oświetleniowe z kompozytu doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających branżach. Wymienić tutaj trzeba kolej, budownictwo, drogownictwo, jednostki samorządu terytorialnego, HoReCa, wodociągi czy energetykę. Słupy kompozytowe firmy Alumast zostały wyposażone w przewody ochronne, służące do odprowadzania ładunków elektrostatycznych gromadzących się na obudowach opraw oświetleniowych LED w II klasie ochronności. Nasze słupy oświetleniowe wykonywane są w dowolnej kolorystyce z palety RAL. Dzięki temu mogą zostać wykonane tak, aby pasowały do przestrzeni, w której mają zostać zamontowane.

Stalowe słupy oświetleniowe – krótka charakterystyka

Słupy stalowe są idealne pod mniejsze inwestycje. Znajdą zastosowanie w połączeniu z lampami solarnymi do oświetlenia skwerów, ścieżek wokół akwenów wodnych, ogródków działkowych, dojazdów do posesji itd. Malowane proszkowo na kolor czarny lub antracyt. Wersje słupów stalowych składanych z metrowych elementów umożliwiają rozbudowę do 4m i są tanie w transporcie.

W jakich miejscach montowane są słupy oświetleniowe?

Większości osób słupy oświetleniowe kojarzą się z ulicami czy parkami. Rzeczywiście są one często wykorzystywane w przestrzeni publicznej. Sprawdzają się jednak doskonale także w ogrodach prywatnych. Zamontować je można wzdłuż alejki w ogrodzie czy przy podjeździe. Dobrze prezentują się ustawione niedaleko drzwi wejściowych. W dużej mierze ułatwiają domownikom poruszanie się po zmroku.

Jakie słupy oświetleniowe wybrać do swojego ogrodu?

Słupy oświetleniowe są kojarzone raczej z aranżacjami nowoczesnymi. Jednak sprawdzą się też w klasycznie urządzonym ogrodzie. Oświetlenie zewnętrzne musi się oczywiście wyróżniać przede wszystkim wysoką jakością wykonania. W naszym sklepie internetowym znalazło się więc miejsce na słupy oświetleniowe odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą słupów składanych, które są bezproblemowe w transporcie, bardzo wytrzymałe i zarazem naprawdę niedrogie.

Dlaczego warto postawić na słupy oświetleniowe?

Słupy oświetleniowe to lampy, które mają naprawdę sporo zalet. Prezentują się bardzo estetycznie, a przy tym skutecznie oświetlają sporą przestrzeń. Sprawdzają się doskonale zamontowane przy podjeździe do garażu, przy drzwiach wejściowych czy wzdłuż ścieżki w ogrodzie. Sprawiają, że poruszanie się po zmroku staje się dla domowników znacznie bezpieczniejsze. Dostępne w naszej ofercie słupy oświetleniowe montować można na różnych powierzchniach. Przez lata prezentują się jak nowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl