PROMOCJE
KONTAKT

 

            509465238 

  

   shop@lampyip44.pl

 

Havit

W dziale REFLEKTORY, HALOGENY I NAŚWIETLACZE, znajdziemy mocne źródła światła, do podświetleń budynków, wjazdów, czy ogrodów. Wykorzystamy je wszędzie tam gdzie potrzeba mocnego światła.

Co ciekawe, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych żarówek LED reflektory i naświetlacze nie mają dużych poborów prądu, dzięki czemu nasze kieszenie nie odczują dodatkowych kosztów. Posiadamy również reflektory wyposażone w wymienne źródła światła. 

Część z naszych produktów wyposażona jest w regulowane czujniki ruchu i zmierzchu, dzięki czemu mogą się zapalać wtedy gdy podjedziemy pod domostwo lub garaż.

Wszystkie reflektory i naświetlacze objęte są dwuletnią gwarancją i przeznaczone są do warunków zewnętrznych

NAŚWIETLACZE, HALOGENY , REFLEKTORY ZEWNĘTRZNE

Naświetlacze, halogeny i reflektory zewnętrzne, czyli o mocy światła

Aranżacja domu i jego otoczenia nie może zostać skutecznie zakończona bez zaprojektowania dobrej klasy oświetlenia. Istnieją miejsca, w których drobne lampy spełniają funkcję głównie ozdobną. Jest jednak znacznie więcej miejsc, w których solidne źródło światła jest niezastąpione. Z pomocą przychodzą wtedy naświetlacze, halogeny i reflektory zewnętrzne. Ich funkcja jest w dużej mierze praktyczna – intensywne źródło światła zawsze zda egzamin po zmroku. Lampy te wykorzystasz wszędzie tam, gdzie budynek, wjazd bądź ogród muszą być dobrze oświetlone.

Szeroki wybór naświetlaczy, halogenów i reflektorów zewnętrznych

W naszej ofercie znajdziesz naświetlacze, halogeny i reflektory zewnętrzne tylko najlepszej klasy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Ponadto wszystkie reflektory i naświetlacze zostały objęte dwuletnią gwarancją. Bogata oferta sprawi, że z pewnością wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie. Dostępne u nas produkty wyróżniają się między innymi regulowanymi czujnikami ruchu i automatycznym włączaniem po zmierzchu. To oświetlenie zewnętrzne nie pobiera dużej ilości prądu, dzięki czemu będzie wyjątkowo opłacalną inwestycją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl